ИЗБЕГНУТА ТРАГЕДИЈА У ХРВАТСКОЈ: Пијан налаетео на аутомобил са фудбалерима, има повређених

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 09. 2020. у 22:42

НА повратку са утакмице 6. кола хрватске фудбалске лиге Север, петорица фудбалера Јалжабета доживела су тешку саобраћајну несрећу.

ИЗБЕГНУТА ТРАГЕДИЈА У ХРВАТСКОЈ: Пијан налаетео на аутомобил са фудбалерима, има повређених

Фото: Н. Параушић

Тим Јалжабета био је у Прелогу гост Младости Комет (1:1), а по повратку на равном делу регионалног пута Ореховица - Чемовец, на аутомобил у којем су били играчи Јалжабета налетело је приватно возило међимурских регистрацијских ознака.


Њиме је управљао 30-годишњак под утицајем алкохола (1,28 промила), који је својим возилом скренуо у супротну саобраћајну траку.

Сва петорица путника у возилу вараждинских ознака, којим је управљао Лука Љубек, а у њему су још били Иван Костелац, Златко Врбек, Матија Кухар и Лука Можанић, повређена су и збринута у здравственој установи.

Фудбалери су у несрећи задобили нагњечења и унутрашње повреде, срећом ипак без ломова. Најтеже је прошао Златко Врбек након ударца у главу.

Због саобраћајне несреће својих играча у НК Јалжабет су затражили одлагање идуће утакмице.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе