НИКОЛИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НАПАДАЧА: Манџукић не стиже у Москву, Руси покушали да га преваре

30. 09. 2020. у 13:29
ЗБОГ покушаја преваре пропао је странсфер Марија Манџукића у московску Локомотиву.
Повезане вести

ПРОБЛЕМ ЗА ЛИВЕРПУЛ: Сјајни везиста позитиван на вирус корона
ФУДБАЛСКИ клуб Ливерпул је саопштио да је везиста Тијаго Алкантара позитиван на вирус корона.
29. 09. 2020. у 20:33

ОСТАВКА ИВАНОВИЋА: Напредак без тренера
ПОРАЗ од Металца на домаћем терену (1:2) био је кап која је прелила чашу, и због тога је тренер Напретка Драган Ивановић, поднео оставку.
29. 09. 2020. у 09:48

ЛИВЕРПУЛ ПРЕЈАК ЗА АРСЕНАЛ: "Црвени" славили у дребију кола, деби из снова за Жоту (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Ливерпула победили су Арсенал са 3:1 на "Енфилду" у дербију 3. кола Премијер лиге.
28. 09. 2020. у 23:28

КОСТА О ТАНДЕМУ СА СУАРЕЗОМ: Један гризе, други удара
ТЕШКО да у свету фудбала постоји пргавији тандем од Луиса Суареза и Дијега Косте.
28. 09. 2020. у 22:52

И БАВАРЦИ СУ, ИПАК, САМО ЉУДИ: Бајерн стао против Хофенхајма после 23 везане победе у свим такмичењима
ВЕСТ дана у фудбалској Европи у недељу је гласила - Бајерн је поражен!
28. 09. 2020. у 22:30

ЗА СВЕ ЈЕ КРИВО ПИВО: Фатију одузето признање за играча меча јер је малолетан
СА 17 година можете да дате два гола за Барселону, изнудите пенал и будете убедљиво најбољи фудбалер на терену, али за све то не можете да добијете награду за играча утакмице, јер немате довољно година да легално пијете пиво у Шпанији.
28. 09. 2020. у 18:51
Најновије из рубрике

"ОВО ШТО ПАРТИЗАН РАДИ..." Бора Милутиновић је о црно-белима управо рекао нешто што се многи не усуђују да кажу
Као фудбалер у црном-белом дресу је провео шест сезона и освојио четири шампионске титуле, а као фудбалски радник Велибор "Бора" Милутиновић ушао је у историју светског фудбала, будући да је једини селектор који је са пет различитих репрезентација наступао на Мундијалима.
14. 05. 2025. у 23:00

ОВАКО НЕШТО СЕ РЕТКО ВИЂА: Ево зашто је Сабаленка остала у чуду (ВИДЕО)
Кинеска тенисерка Ћинвен Џен пласирала се у полуфинале турнира у Риму, пошто је у четвртфиналу победила прву играчицу света Белорускињу Арину Сабаленку са 2:0 (6:4, 6:3).
14. 05. 2025. у 22:50

ЛУДИЛО У ХОЛАНДИЈИ И "САМОУБИСТВО" АЈАКСА: ПСВ на невероватан начин стигао до једног корака од титуле у тамошњем првенству
Фудбалери ПСВ-а на коло до краја холандског првенства преузели су прву позицију од Ајакса.
14. 05. 2025. у 22:49

НАЈБОГАТИЈИ КЛУБ НА СВЕТУ СЕ НЕ ШАЛИ: Фабрегасу 100 милиона да избори Европу
ЕКИПА Кома најпозитивније је изненађење италијанске Серије А, а клуб који са клупе предводи Сеск Фабрегас могао би да оде корак даље.
14. 05. 2025. у 22:40

"БОМБА" НА МАРАКАНИ? Бразилац облачи дрес Црвене звезде
Ново појачање Црвене звезде за наредну сезону би требао да буде бразилац Родригао.
14. 05. 2025. у 22:30
Коментари (0)