ПАРТИЗАН ГОСТУЈЕ МЕТАЛЦУ: Станојевић се ускоро нада новим појачањима!
ФУДБАЛЕРИ Партизана сутра од 18.00 гостују Металцу у утакмици десетог кола Супер лиге Србије.
ФОТО: ФК Партизан
Фудбалери Партизана сутра од 18.00 гостују Металцу у утакмици десетог кола Супер лиге Србије.
Пред новинаре је у сусрет мечу изашао Александар Станојевић. Тренер ФК Партизан свестан је да његове играче чека тежак противник.
"Садик и даље има одређених проблема, видећемо за њега, али су остали спремни... Идемо на тешко гостовање", почео је Станојевић.
Партизан је данас као ново појачање представио репрезентативца Мађарске Филипа Холендера. Њега неће бити у тиму на сутрашњем мечу због репрезентативних обавеза.
"Прво, у питању је стандардни репрезентативац Мадђарске, директан и конкретан, играч који може да покрије више позиција у нападу. Донеће нам квалитет више и могућност да можемо да играмо на различите начине кад буде дошло време за то", додаје Станојевић.
Новинаре је занимало хоће ли бити још појачања у Партизану.
"Требало би данас-сутра нешто да се деси. Видећемо, надам се неким вестима".
Он је додао и да је Партизану потребан "бонус" играч.
"Не само због Владимира Стојковића, већ да бисмо имали више варијанти у нападу и одбрани", додао је тренер Партизана.
За разлику од Партизана, Црвена звезде је четврту годину заредом изборила пласман у европска такмичења, па је новинаре занимало да ли ће тежак распоред вечитог ривала можда помоћи његовом тиму.
"Ми нисмо у ситуацији да размишљамо о конкурентима. Морамо прво нас да решимо, да решимо неке ствари, да поправимо игру", рекао је Станојевић.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
СТАНОЈЕВИЋ: Ја бих волео Јојића у тиму, али то није лако, против Бачке ће играти најбољи
27. 09. 2020. у 16:42
ПОБЕДА ПРЕД ЕВРОПУ: Тријумф Станојевића на повратку у Партизан, Рад лако савладан
12. 09. 2020. у 19:27 >> 21:52
МИЉКОВИЋ: Нека се понове емоције и резултати из 2010. године, Станојевић извлачи најбоље из играча!
03. 09. 2020. у 16:10 >> 16:12
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)