ВЕЉКО ПАУНОВИЋ ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Везиста Интера стиже у Чемпионшип!
АКО је веровати писању енглеских медија фудбалер Интера Квадво Асамоа је близу промоције као нови фудбалер Рединга.
FOTO: Twitter/@ReadingFC
Екипа Вељка Пауновића одлично је стартовала, имају три победе из исто толико дуела, а чини се да уз могуће ново појачање клуб има високе домете.
Фудбалер Интера представљао би велико појачање, а наводи се да су обе стране близу договора.
Асамоа на столу има понуде Сампдорије и Ђенове, као и неколико тимова из француског шампионата, али сваком играчу могућност играња у Премијер лиги даје велики подстрек.
Бивши фудбалер Јувентуса је у клуб са "Меаце" стигао лета 2018. године као слободан играч, али је у сезони за нама уписао свега 11 наступа.
Играч није у плановима Антонија Контеа, уговор му истиче наредне године, извесно је да му клуб неће правити проблеме уколико буде желео да промени средину.
Пауновићев Рединг сутра у српском дербију Чемпионшипа чека Владимира Ивића и Вотфорд.
Препоручујемо
ПАРТИЗАНОВ ТИНЕЈЏЕР НАПУНИО 18 ГОДИНА: Има једну жељу која ће одушевити Гробаре!
02. 10. 2020. у 18:04
ДИПЛОМАТСКИ СКАНДАЛ ИЗБИО ЗБОГ ФУДБАЛА: Словеначки посланици траже извињење због увреда након пораза Славије!
02. 10. 2020. у 16:33 >> 16:43
ТЕРЗИЋ: Црвена звезда мора да побеђује свакога на "Маракани", желимо европско пролеће!
02. 10. 2020. у 15:06 >> 21:58
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)