БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
brano
05.10.2020. 23:03
Требало је да узму лову, није велика али и не вреди. Звезда има младих момака широм Србије а квалитетнији играчи. То што има странаца заиста да иоле вреде купио би их неко из неке другре или треће западноевропске лиге. Да се надмеће са јаким клубовима треба и квалитет, ово не изгледа тако.
Ime
05.10.2020. 23:26
Sigurno.