БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
Dejan
11.10.2020. 00:46
Veliki Piksi
Meister
11.10.2020. 06:23
I šta onda kad se plasiramo? Još jedan fijasko? Ponovo svađe, zavist, kvarnici? Porazi od 5:0? Ako mene pitate bolje je da se ne plasiramo, baš kao što je bolje što Zvezda nije ušla u LŠ. Treba sačuvati to malo fudbalskog obraza što nam je ostalo.