МИТРОВИЋ НА КОРАК ОД РЕКОРДА: Три гола деле га од уласка у легенду!
СРПСКИ нападач Александар Митровић је голом против Турске дошао на корак од врха вечне листе најбољих стрелаца репрезентације.
Фото АП
Митровић је са беле тачке постигао други гол меча у утакмици Лиге нација против Турске (2:2).
То је био његов 36. гол у 60. мечу у дресу националног тима, за који је дебитовао 2013. године.
Митровић се тако приближио тројици бивших играча који деле друго место, а то су: Саво Милошевић, Благоје Марјановић и Милан Галић, који имају по 37 голова. Испред њих је само Стјепан Бобек који је на 63 меча постигао 38 голова.
Није питање хоће ли, већ је питање када ће се Митровић наћи на врху листе.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
САМО ЈЕДАН МОЖЕ ДО ПРИЛИКЕ ДА СЕ ПЛАСИРА НА ЕУРО: Битка џинова за финале
08. 10. 2020. у 08:32
ДА ЛИ СУ НАС ПОТЦЕНИЛИ: Европско Првенство - Против Норвежана, али и квота
21. 09. 2020. у 23:21
НЕЗАУСТАВЉИВА БАРСА: Јамал и дружину јуришају ка трону Европе, има ли Атлетико оно што је потребно да их заустави?
ОД 21.00 на "Камп Ноу" Барселона дочекује Атлетико Мадрид у првом мечу четвртфинала Лиге шампиона, ово ће им бити већ пети обрачун од старта сезоне, одлично се познају и ако је судити по досадашњим обрачуна требали би гледати прави фудбалски спектакл.
08. 04. 2026. у 07:10
РУСИ "РАЗНЕЛИ" БРИТАНЦЕ: Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био "без рукавица"
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... Руси се полако враћају и - први пут су за ривала имали и своје велике противнике на међународној сцени - а Велика Британија се у том спортском окршају није добро провела.
08. 04. 2026. у 16:26
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (1)