ТРАГЕДИЈА КОЈЕ ЈЕ УЗДРМАЛА ФУДБАЛСКИ СВЕТ: Умро легендарни голман француске репрезентације

Марко Паунић
Марко Паунић

20. 10. 2020. у 13:38

Страшна вест стиже нам из Француске. Бивши голман репрезентације земље Галских петлова Бруно Мартини умро је са 58 година.

ТРАГЕДИЈА КОЈЕ ЈЕ УЗДРМАЛА ФУДБАЛСКИ СВЕТ:  Умро легендарни голман француске репрезентације

Фото: Твитер

Он је за репрезентацију своје земље бранио чак 36 пута, после је сарађивао са Фабијеном Бартезом и Лимом (са којим је и делио место у националном тиму до 1996. године) као тренер голмана, а до краја живота радио је као заменик директора тренинг центра Монпељеа.

Мартини је доживео срчани удар почетком прошле недеље док је био на послу, на периферији Монпељеа, пре него што је у озбиљном стању пребачен у болницу Арно де Виленев.

Нажалост, подлегао је озбиљности ситуације и изгубио борбу за живот.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

ДУНАВ – ПЛАВА НИТ ЕВРОПЕ: Река која није ту због нас већ с нама