НЕНАД ЈЕЗДИЋ ПРАВО У МЕТУ: Звезда и Партизан су елементарни стубови српског фудбала!
ПОЗНАТИ Српски глумац говорио је о Звезди и Партизану и њиховој важности за Србију.
Фото: Новости
Промовишући филм "Викенд са ћалетом", у емисији "Вече са Иваном Ивановићем", емитована је сцена како Јездић, познати "Гробар" говори о Црвеној Звезди.
У једној од реплика у филму Јездић изговара "Црвена звезда је стуб српства".
Глумац је потом објаснио како му је било као навијачу Партизана да снима сцену у музеју Црвене звезде.
"Први пут када сам ушао у музеј Црвене звезде помислио сам "шта ће рећи моји Гробари"? Црвена звезда и Партизан су српски клубови. Прошлост мора да се заборави. То, ко је кога основао, шта се у прошлости дешавало са којим клубом... Ја мислим да су Партизан и Црвена звезда елементарни стубови српског фудбала, фер плеја, разумевања. Ја у то верујем, тако се и односим према клубовима", рекао је Јездић у емисији.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ ХУМСКЕ: Партизан послао моћну поруку подршке Нинковићу
24. 10. 2020. у 12:58
ИЛИЕВ: Партизан ће сигурно зарадити девет милиона, говорио је и о новајлијама у Хумској!
24. 10. 2020. у 10:23
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Досад незабележено! Грци масовно почели да пишу на српском језику! (ФОТО)
Најновије вести из Грчке вероватно изненађују и саме Грке. Србија је део те приче.
29. 04. 2026. у 12:21
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (9)