АЈАКС БРОЈАО ДО 13: Уписао се у стрелце и Тадић, а ово није била највећа победа "копљаника"

25. 10. 2020. у 08:20

У МЕЧУ 6. кола холандске Ередивизије "копљаници" су дали чак 13 голова немоћној екипи Венла – 13:0 (4:0).

АЈАКС БРОЈАО ДО 13: Уписао се у стрелце и Тадић, а ово није била највећа победа копљаника

Фото Танјуг

Стрелац једног поготка био је и српски репрезентативац Душан Тадић.

Екеленкамп је постигао је два гола, пошто је погађао у 13. и 57. минуту.

Феноменалан је био Траоре, који је постигао пет голова и уписао две асистенције. Стрелац је био у 17, 32, 54, 65 и 87. минуту.

Ентони је погодио у 55. минуту, Блинд у 59, Мартинес у 79, а Хунтелар у 74. и 76. минуту.

Ово ипак није највећа победа, пошто је Ајакс 1931. савладао ВУЦ са 17:0.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45