ПРОЛЕТЕР ПРЕКИНУО СЕРИЈУ: Тим из Новог Сада примио гол код куће после 372 минута, Напредак славио у Шапцу

Ч. В.

25. 10. 2020. у 18:42

ФУДБАЛЕРИ Пролетера одиграли су нерешено 1:1 против Вождовца у Новом Саду.

Тим са Слане Баре је повео у петом минуту голом Леандра, а бод гостима обезбедио је Драган Стоисављевић поготком у 89. минуту.

Домаћин је тако примио гол на "Карађорђу" после 372 минута. Последњи стрелац на овом стадио био је Ел Фарду Бен у 77. минуту у тријумфу Звезде (0:1). Тај меч се одиграо 21. августа. Од тада је Пролетер победио Нови Пазар и ТСЦ са по 1:0, док је са Мачвом играо без голова.

Такође, екипа Бранка Жигића је прекинула серију од четири везана тријумфа у првенству.

Пролетер је четврти је на табели са 22 бода. Вождовац је пети са два бода мање.

Фудбалери Напретка победили су у Шапцу Мачву са 2:1, у утакмици 12. кола Суперлиге Србије.

"Чарапани" су повели головима Милоша Мијића који је мрежу ривала погађао у 12. и 30. минуту из пенала, а гол за Мачву постигао је Филип Пејовић у 58. минуту, такође из једанаестерца.

Обе екипе утакмицу су завршиле са по десеторицом играча, у 58. минуту искључен је фудбалер крушевачке екипе Јован Маринковић, док је у петом минуту надокнаде времена црвени картон добио фудбалер домаћих Мирољуб Пешић.

То је друга победа Напретка у лиги и заузима 16. место на табели са девет бодова. Мачва је претрпела девети пораз и последња је на табели са пет бодова.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са великом залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44