БАРСА ДОБИЛА НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА: Оснивач познате банке на челу Каталонаца
ПРИВРЕМЕНИ председник каталонског великана биће Карлос Бускетс.
Фото: EPA-EFE/Enric Fontcuberta
Он ће на челу Барселоне бити наредних неколико месеци, све док се не изабере ново руководство почетком наредне године.
Тускетс је оснивач банке ФИБАНЦ, која сада носи име "Банцо Медионалум", а поред ње у свом власништву има још 56 компанија.
Доводио се у везу као потенцијални кандидат за председника на изборима, али за сада није званично поднео кандидатуру.
Познат је по томе да је често био против потеза управе Бартомеу због (пре)високих уговора играчима у односу на буџет.
(Б92)
Препоручујемо
НАВИЈАЧИМА ЛАКНУЛО: Бертомеу поднео оставку, Барса бира новог председника!
27. 10. 2020. у 21:40
МЕСИ ЧЕКАО РОНАЛДА: Вечерас сусрети другог кола Лиге шампиона, дерби у Торину
28. 10. 2020. у 09:00
МЕСИ ЧЕКАО РОНАЛДА: Вечерас сусрети другог кола Лиге шампиона, дерби у Торину
28. 10. 2020. у 09:00
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ - НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Типов" тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
24. 10. 2025. у 08:06
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)