"ЛАКУ НОЋ, ЂЕДЕ!" Љубимац Делија се фотографијом опростио од митрополита Амфилохија
У КЛИНИЧКО Болничком Центру Црне Горе, после примања Свете Тајне Причешћа, упокојио се у Господу Високопреосвећени Архиепископ Цетињски Митрополит Црногорско - Приморски и Егзарх светога трона Пећкога г. Амфилохије.

Фото: Архива Новости
Дуле Савић се опростио од митрополита.
Од митрополита се опростио и фудбалер Вујадин Савић.
- Лаку ноћ, ђеде - написао је фудбалер, уз стару фотографију са митрополитом на којој је Савић још дете, а на којој су и његов брат Урош и отац, Дуле Савић.

Фото: Истаграм
Препоручујемо

ЖАЛ ЗА УПОКОЈЕНИМ МИТРОПОЛИТОМ: Звоне звона, пале се свеће широм Црне Горе
30. 10. 2020. у 11:36

У ЧАСТ МИТРОПОЛИТА АМФИЛОХИЈА: Звона свих православних храмова у Црној Гори звониће у 10, 12 и 16 сати све до сахране
30. 10. 2020. у 10:34 >> 12:21

КУМЧЕ АМФИЛОХИЈА У СУЗАМА: Мала Уна (8) не може да се смири након вести о смрти Митрополита
30. 10. 2020. у 10:24 >> 12:15

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)