ВЕЉКО ПАУНОВИЋ НАКОН ПОРАЗА ОД КОВЕНТРИЈА: Тренер Рединга није био задовољан само једном ставком!
ТРЕНЕР Рединга Вељко Пауновић истакао је да је његова екипа заслужила победу против Ковентрија упркос поразу.

Пауновић Фото readingfc.co.uк
Српски стручњак на клупи тима из Чемпионшипа забележио је први пораз у сезони и то тек након девет кола. Бољи од њих, синоћ је био Ковентри са 3:2.
"Нападали смо све време, али нажалост, примили смо голове изван шеснаестерца. Нисмо излазили у блок и то је нешто на чему морамо да радимо. Ова утакмица је то показала. Све остало, било је ту", сматра Пауновић.
Сјајан старт сезоне је улио навијачима наду да се Рединг још од 2013. године врати у најелитнији ранг енглеског фудбала. Пауновић уверава да ће се екипа одмах подићи.
"Увек боли кад изгубиш, али опоравићемо се. Мали порази воде до великих победа. Атмосфера међу играчима и у стручном штабу је веома позитивна и желимо да то наставимо да негујемо", рекао је Пауновић.
Рединг тренутно има 22 бода, шест више и утакмицу више од другопласираног Борнмута.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо

РОНАЛДО, ЈЕСИ ЛИ ТО ТИ? Португалац објавио прву фотографију након короне (ФОТО)
31. 10. 2020. у 08:08

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)