ШАНСА ЗА ЗВЕЗДУ: Не назире се крај Хофенхајмове кризе
ФУДБАЛЕРИ Хофенхајма изгубили су код куће од Унион Берлина у последњем мечу шестог кола немачке Бундеслиге.
ФОТО: ЕПА
Ривал Црвене звезде у Лиги Европе већ четири меч заредом не зна за победу у Бундеслиги. Тренутно су 12. са седам освојених бодова.
Унион Берлин је повео у 60. минуту голом Макса Крузеа из пенала. Једанаестерац је скривио Роберт Сков, који је добио и црвени картон, па је тако Хофенхајм остатак дуела играо са десеторицом.
Иако су играли са играчем мање, домаћин је стигао до изједначења у 80. минуту преко Дабура.
Показало се да је играч више ипак доволјна предност за госте из Берлина па су до краја меча преко Похјанпала у 85. минуту и Тојхерта у четвртом минуту судијске надокнаде освојили цео плен.
Надајмо се да ће резултатска криза Хофенхајма потрајати бар до трећег децембра кад се састаје са Црвеном звездом у оквиру Лиге Европе.
Препоручујемо
ПОНОВИЛИ ЦРНУ 1972. ГОДИНУ: "Ђаволи" четири пута заредом нису славили код куће
02. 11. 2020. у 22:12
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:08
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)