СТАНКОВИЋ ОТКРИО ЗАШТО НАДИМАК "МИСТЕР": За све су "криви" Италија и Радомир Антић
ДЕЈАН Станковић је од фудбалера Црвене звезде имао један посебан захтева на старту свог мандата на клупи црвено-белих, а то је да га ословљавају са "мистер".
Фото: М.Вукадиновић
Одакле баш и због чега тај надимак тренер шампиона Србије је открио у разговору за “Информер”.
- То ословљавање са "мистер" је наслеђе из Италије, а и сећам се да смо Радомира Антића у репрезентацији звали "мистер" и то ми се свидело. Играчи су то прихватили одмах - казао је Станковић.
Легенда Звезде и Интера је презадовољан на Маракни и не тазмишља о другом послу.
- Звезда је једина моја амбиција и моја преокупација. Заиста нимало не размишљам о далекој будућности. Каријера ће ми се сигурно развијати у неком смеру, али ја тренутно видим само 'Маракану' и Гент као првог следећег противника. Има времена за све остале приче - поручио је Станковић.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СТАНКОВИЋ: Види се да Канги фали свежине, али смо у њему добили велико појачање
01. 11. 2020. у 18:11
"МОЈИ ИГРАЧИ СУ ЛАВОВИ!" Станковић открио да ли је ушао у свлачионицу у току полувремена
29. 10. 2020. у 22:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)