НОВИ ПОЗИТИВАН У ХУМСКОЈ: После Стојкета још један Партизанов ветеран има корону
ФУДБАЛЕР Партизана Милан Смиљанић заражен је корона вирусом, саопштио је данас београдски клуб.
Фото: Н.Параушић
- После ПЦР тестирања којем је јуче још једном подвргнут први тим Партизана, стручни штаб и особље које је у контакту са њима, тестови су показали да имамо једног ковид позитивног играча Милана Смиљанића", наводи се у саопштењу Партизана.
Смиљанић нема симптоме корона вируса, али се и као асимптоматски пацијент налази у изолацији и његово стање се прати на дневном нивоу.
Како се наводи, Партизан ће у четвртак поновити тестирање групе играча који су били у посредном или непосредном контакту са Смиљанићем и голманом Владимиром Стојковићем, док ће истовремено по протоколу пратити мрежу њихових контаката.
На Спортском центру Партизан-Телеоптик се као и последњих месеци, али сада и у повећаном обиму, спроводе све мере заштите и превенције.
Препоручујемо
НИЈЕ МИ ПОМОГЛО 500 МАСКИ: Владимир Стојковић из изолације за "Новости" о проблемима које је искусио због короне
03. 11. 2020. у 18:57 >> 19:15
ШПИЦА НЕМА КО ДА ИГРА: Партизан у великом проблему пред наставак сезоне
02. 11. 2020. у 21:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)