СРБИЈО РАДУЈ СЕ: Фантастична форма Тадића! Пети гол у низу српског репрезентативца.

08. 11. 2020. у 15:02

ДУШАН Тадић наставља да игра у одличној форми!

Фудбалери Ајакса су савладали Утрехт на гостовању (3:0), а један од најбољих на терену био је управо српски репрезентативац. Његова форма може да радује селектора Орлова Љубишу Тумбаковића пред бараж Лиге нација против Шкотске на стадиону "Рајко Митић".

Капитен Копљаника постигао је пети гол заредом, овога пута из пенала, али то не умањује његов фантастичан учинак и седам погодака у исто толико последњих мечева за Ајакс!

Тадић је мрежу Утрехта затресао у 71. минуту из пенала, јер је Траоре оборен у казненом простору. Претходно је вођство Копљаницима донео Класен у 62. минуту, док је коначан резултат поставио Промес у судијској надокнади.

Подсетимо, Тадић је 18. октобра два пута био стрелац против Херенвена, неколико дана касније дефанзивац Ливерпула скинуо је лопту са гол-линије, док је серија српског везисте кренула од 24. октобра.

Постигао је гол против Венлоа, у оној чувеној победи од 13:0, затим против Аталанте и Митјиланда у Лиги шампиона, затресао је мрежу и голмана Фортуне Ситарда у домаћем првенству.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са великом залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44