ВУЧИЦА У ПРОБЛЕМИМА: Није само Џеко позитиван на корону...

Александар Илић
Александар Илић

10. 11. 2020. у 16:19

ИТАЛИЈА се суочава са новим таласом пандемије, клубови се из кола у коло боре како би "скрпили" најбољи тим.

ВУЧИЦА У ПРОБЛЕМИМА: Није само Џеко позитиван на корону...

Фото: EPA-EFE/Wolfgang Rattay / POOL

Рома је одлично почела ову сезону, Фонсекини момци већ два месеца немају поразу Италији и Европи. 

После победе над Ђеновом од 3:1 заузимају четврто место, али по крају дуела добили смо и новог позитивног у редовима "вучице".

У питању је репрезентативац Италије, Лоренцо Пелегрини који је потврдио налаз ЦОВИД-19 у свом организму, али је на срећу асимптоматичан.  

Италијан је пети случај заразе у Рому, Поред Џека - ту су још Фацио, Сантон и млади голман Боер.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

МАСНОЋА НЕСТАЈЕ ЗА ТИЛИ ЧАС: Јапански трик за чишћење шпорета