БИВШИ ФУДБАЛЕР ЗВЕЗДЕ НА ТАПЕТУ СЕРИЈЕ А: Вулић мора да плати казну због симулирања!
ДОСКОРАШЊИ везиста Црвене звезде, Милош Вулић, био је једна од тема седнице Дисциплинске комисије Серије А.
Милош Вулић фото: Н.Параушић
Фудбалер Кротонеа кажњен је новчано у износу од 2.000 евра јер је претходног викенда у дуелу са Торином покушао да симулирањем изнуди пенал.
Догодило се то у 5. минуту, судија му је одмах показао жути картон, а да невоља по српског интернационалца буде већа мораће да плати и новчану казну.
Вулић је добио и упозорење, баш као и Франк Рибери који је кажњен истом казном због истог прекршаја.
Препоручујемо
ТЕЖАК ИЗБОР ПРЕД ЕНГЛЕЗИМА: Или ће играти у Албанији или губе службеним резултатом!
10. 11. 2020. у 16:15
ФСС: ИТАЛИЈАНИ СЕ НИШТА НЕ ПИТАЈУ! Влаховић и Миленковић имају дозволу ФИФА и УЕФА
10. 11. 2020. у 15:37
ФАЛЧИНЕЛИЈУ СЕ СВИЂА У БЕОГРАД: Ми смо велика породица која дише истим плућама
10. 11. 2020. у 12:31
КАКАВ ОБРАЧУН: Дончић против Шеја!
ВЕЧЕРАШЊИ програм НБА лиге обележиће дуел Оклахома Сити тандера и ЛА лејкерса који се састају у "Пејком центру" три сата и 30 минута након поноћи.
12. 11. 2025. у 14:15
СРБИЈА ОВО НЕ ПАМТИ: Ево шта се десило пред меч са Енглеском! "Орлови" гледају и не могу да се чудом начуде
Најновије вести из српског фудбала су прилично шокантне. И, стижу баш пред утакмицу Енглеска - Србија.
12. 11. 2025. у 18:35
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)