ЛИВЕРПУЛ ВЕЋ ШАМПИОН? Енглески суперкомпјутер "скројио" табелу Премијер лиге до краја сезоне
ЕНГЛЕСКА Премијер лига није још стигла ни до половине, а шампион је већ познат!
Фото: Танјуг/Laurence Griffiths, Pool via AP
Према проценама суперкомпјутера енглеског портала Токспорт, који у обзир узима разне статистичке параметре, Ливерпул ће успешно одбранити титулу.
Други кроз циљ проћи ће Манчестер сити, а пласман у Лигу шампиона оствариће још Тотенхем, Челси и Лестер.
Лигу ће, према овим предвиђањима, напустити Барнли, ВБА и Митровићев Фулам.
Арсеналу се предвиђа шесто место, а Манчестер јунајтед тек осмо. Саутемптон, који је хит досадашњег дела првенства, неће издржати трку до краја и завршиће на десетом месту.
Препоручујемо
ЛИВЕРПУЛ ПРЕОКРЕТОМ ДО ПРВОГ МЕСТА: Жота лансирао редсе на врх Премијер лиге (ВИДЕО)
31. 10. 2020. у 20:52 >> 20:58
КЛОП ГРМЕО НА СУДИЈЕ: Није било фаула код пенала! Трећи пут смо жртве суђења!
25. 10. 2020. у 11:56
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)