БАШ НЕМА СРЕЋЕ: Нигеријски фудбалер киднапован други пут за осам година

НЕКАДАШЊИ фудбалер Фиорентине, Удинезеа и Лећа Кристијан Ободо киднапован је у недељу на северу Нигерије, али је успео да побегне отмичарима.

БАШ НЕМА СРЕЋЕ: Нигеријски фудбалер киднапован други пут за осам година

EPA/CROCCHIONI

Бивши нигеријски репрезентативац имао је више среће него 2012. године када је отет на скоро истом месту, јер су тада отмичари подигли око 150.000 евра са његове картице без лимита.  

- Нисам био повређен и ништа ми нису узели, али не осећам се сигурно у својој земљи - рекао је Ободо.

Отмице су редовна појава у Нигерији. Иако су на мети углавном бизнисмени и познате личности последњих година фудбалери и чланови њихових породица све чешће бивају жртве.

Отац Џон-Оби Микела такође је два пута отиман, 2011. и 2018. Прошле године киднапована је мајка Саломона Калуа и држана шест дана

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ ЗА СРПСКОГ ЗЕТА? Курасау је против слонова потребно чудо!

КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!

СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.

25. 06. 2026. у 10:00

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

СУНЦЕ ВАС ПЕЧЕ ДОК ВОЗИТЕ: Black Glass уграђује термоизолационе фолије за стакла које имају 80% топлотне заштите