ТРЕНЕР ЗЛАТИБОРА ЗАДОВОЉАН: Бар смо натерали Звезду да изведе први састав!

ТРЕНЕР Златибора Зоран Његуш био је задовољан након меча против Црвене звезде.

ТРЕНЕР ЗЛАТИБОРА ЗАДОВОЉАН: Бар смо натерали Звезду да изведе први састав!

ФОТО: ФК Црвена звезда

Његов тим повео је 2:0, али је квалитет био на страни црвено-белих који су на крају славили 4:2. 

Његуш, бивши фудбалер Црвене звезде нашалио се на рачун колеге Дејана Станковића. 

"Па ето, натерао сам друга Декија да изведе прву поставу. Немам шта да замерим својим играчима, ми смо из контри и полуконтри претили и досли до 0:2, али на крају нисмо могли да парирамо квалитетом домаћину. Звезда је заслужено победила", рекао је Његуш

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (1)

ВИШЕ ОД МЕДАЉЕ: Олимпијски дух који инспирише генерације