ПРИМЕРА: Шести узастопни тријумф Сосиједада

Оља Мркић

22. 11. 2020. у 18:51

СОСИЈЕДАД не да прво место! Баскијска екипа забележила је минималну победу на гостовању Кадизу и вратила се на чело каравана у Примери.

ПРИМЕРА: Шести узастопни тријумф Сосиједада

Фото: EPA-EFE/CHEMA MOYA

Истина, екипа из Сан Себастијана има две утакмице више (и три бода предности) од непораженог Атлетика, али ко гарантује да ће јорганџије узети бодове у заосталим мечевима?

Једини гол за госте постигао је Александер Исак, који је у 66. минуту меча искористио центаршут Аднана Јанузаја и главом затресао мрежу Кадиза.

Екипа Иманола Алгуасила у наредној рунди дочекује Виљареал, док Кадис гостује Елчеу. Повратник у елиту у тај меч улази са шесте позиције уз 14 бодова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.

11. 11. 2025. у 13:00

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу