Политика
МИРКОВИЋ ОШТРО О ИЗВЕШТАЈУ САВЕТА ЕВРОПЕ: Документ је пун лажних информација
23. 06. 2026. у 20:25
СРПСКА ЗВЕР М-84 ГРМЕЛА ПАСУЉАНСКИМ ЛИВАДАМА: Брутална вежба Војске Србије посматраче оставила без даха (ФОТО)
23. 06. 2026. у 20:13 >> 20:13
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
ПРИЧА КОЈА НЕМА КРАЈ! Тијаго Силва се поново вратио у клуб у којем је поникао
23. 06. 2026. у 21:41
уживоПРЕНОС, ЕНГЛЕСКА - ГАНА: Кејн и друштво играју за прво место у групи!
23. 06. 2026. у 21:03
ФУДБАЛ ЈЕ ЗА СВЕ УЗРАСТЕ! Бака одушевила цео свет на Мундијалу - и то због Месија (ФОТО)
23. 06. 2026. у 19:56
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
23. 06. 2026. у 16:05
Radojko
24.11.2020. 10:43
Znaci i Terzic i Kokeza imaju grandoiozne fudbalske karijere i zato zasluzuju visoke pozicije u sroskom fudbalu. Sve je logicno i posteno, Vidic nema potrebe da se brine.
Miroslav
24.11.2020. 12:40
Hahaha, pa ovo je smejurija. Nisam ni čitao tekst. Kao Vidić sve ovo rekao zato što ga nisu postavili za sekektora. Pa fudbal nam nikada nije bio jadniji. Nego interesuje me, kako Krstajića izabraše pisle Muslina... ko li je zvao za njega
Bela ladja
24.11.2020. 12:41
I Ja zelim da imam Belu Ladju i da plovim på moru ali nemam ni ladju niti znam da plovim. Biti selektor zato sto je bio nekada dobar igrac je smesno jer nema ama bas nikakvih rezultata niti iskustva da bude selektor. To bi bila smijurija i siguran sam da niko to nece dozvoliti.
ilija
24.11.2020. 14:17
Istina Vidic nema neko iskustvo kao Trener,ali ima Veliko Ime,koje se jako dobro pozna u Evropi.Moj predlog Vidic Selektor, a staviti mu sa strane jednog starog iskusnog Lisca,kao Muslin,LJ. Petrovic,ili sadasnji tr, Tumbakovic.Mislim da bi bilo Dugorocno resenje,da dobijemo Internacionalnog trenera koji ima modernu Viziju o Fudbalu i organizaciji,sa tim da bi ovi Sadasnji Uhljebi u FSS. trebali pokupiti krpice i otici glavom bez obzira jer Fudbal nije ono cim se se oni trebaju baviti. hvala.