ЛУКА ЈОВИЋ ОДАО ПОЧАСТ МАРАДОНИ: Србин се опростио од легендарног Аргентинца
СВЕТ се опрашта од Дијега Арманда Марадоне. Сви су неутешни, а како и не би били јер познато је ко је и шта је био овај чаробњак са лоптом.
Фото: EPA-EFE/Demian Alday
Лионелу Месију, Кристијану Роналду, Наполију и многим другим у порукама опроштаја од Марадоне се присружио и Лука Јовић.
Репрезентативац Србије на своју Инстаграм причу окачио слику славог Аргентинца са трофејом намењеним прваку света који је Аргентинац подигао 1986. године у Мексику.
Лука Јовић се опростио од Дијега Марадоне/Foto: Printskrin Instagram
Подсетимо, Марадона је преминуо данас у 60. години живота.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПРВИ СУСРЕТ НОВАКА И МАРАДОНЕ: Овако је Дијего говорио о Ђоковићу (ВИДЕО)
25. 11. 2020. у 19:15
ЗАБУНА НА ТВИТЕРУ: Десетине хиљада људи опрашта се од Мадоне уместо од Марадоне (ФОТО)
25. 11. 2020. у 19:06
"КЕЦ" НА БАЛАИДОСУ: Победа враћа Селту на место које води у Европу идуће сезоне
СЕЛТА и Осасуна отварају 23. коло Ла Лиге дуелом у Вигу пред пуним трибинама "Балаидоса" (21.00), где домаћин тражи повратак на победнички колосек и останак у борби за Европу.
06. 02. 2026. у 07:30
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)