ИДЕМО И МИ ДА ГЛЕДАМО МАРАДОНУ! Како су фудбалери Звезде прекинули тренинг због Дијегових враголија
БИВШИ фудбалер Црвене звезде и загребачког Динама Рајко Јањанин, присетио се првог сусрета са јуче преминулим Дијегом Марадоном.

FOTO: Arhiva novosti
Било је то на тренингу уочи утакмице другог кола Купа победника купова између црвено-белих и Барселоне.
- Дан уочи прве утакмице у Београду имали смо тренинг. Није нам било јасно зашто је на тај тренинг дошло неколико хиљада људи. Али, правимо се важни, као праве звезде... На пола нашег тренинга - сви одлазе са трибина помоћног терена. Опет нам није било јасно шта се дешава. Сви навијачи отишли су на главни терен, где је трениинг имала Барселона и Марадона!
- Одједном, јавља се Милош Шестић и каже тренеру: "Ма дај, идемо и ми да гледамо Марадону..." И отишли смо. А тамо, Марадона три пута води лопту од једног до другог шеснаестерца и сва три пута погоди пречку.
(Вечерњи лист)
Препоручујемо

ЗВЕЗДА СЕ ОПРОСТИЛА ОД МАРАДОНЕ: Једини противник коме је "Маракана аплаудирала"
25. 11. 2020. у 18:22

ЈУЧЕ ЈЕ ЛАГАНО ДОШЛО: Ево данашњих предлога редакције Типа за "сигурица тикет"
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремили нове три "сигурице".
08. 06. 2025. у 07:23

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)