ДИЈЕГО, МАЛО САМ ПИЈАН... НЕ СЕКИРАЈ СЕ И ЈА САМ: Газа се присетио своје епизоде са Марадоном (ВИДЕО)
НЕСТАШНИ дечко енглеског фудбала Пол Гаскојн можда није био играч Марадониних квалитета - а био је одличан играч - али се у једној ствари могао поредити са славним Аргентинцем.

Фото: ЕПА
Газа се присетио пријатељског меча између његовог тадашњег клуба Лација и Севиље за коју је после 15-месечне суспензије заиграо Дијего:
- Попио сам неколико пића у авиону, па кад сам га видео у тунелу пре него што смо изашли на терен, рекао сам му: „Дијего, мало сам пијан“.
- Погледао ме је и рекао: „Не брини, Газа, и ја сам мало пијан“, открио је Енглез.
Касније током меча, који је завршен 1:1, Газа је постигао веома леп гол.
- Нанизао сам их четворицу у дриблингу, постигао гол и рекао Марадони: „Да те видим ако можеш“.
- Али, погрешио сам, тада је био невероватан, права фудбалска чаролија. Мој идол је Брајан Робсон, али Дијего је био феноменалан фудбалер - рекао је Газа.
Препоручујемо

БУНДЕСЛИГА: Костић асистент, славио Бајерн, бламажа Борусије из Дортмунда
28. 11. 2020. у 18:40

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА СПРЕМИЛА ДЕТОНАЦИЈУ? Његов повратак би одушевио све звездаше...
28. 11. 2020. у 18:22

ПОЧИЊЕ ВИМБЛДОН! Лудило од самог старта највећег тениског турнира на свету!
РЕДАКЦИЈА Типа је одлучила да вам за отварање Вимблдона припреми тикет састављен од парова искључиво са трећег гренд слема у сезони.
30. 06. 2025. у 09:30

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (1)