КАТАИ СТАО У ОДБРАНУ ФСС: Зашто би Кокеза одлазио са места председника, није он могао да игра фудбал

ФУДБАЛЕР Црвене звезде Александар Катаи, осврнуо се на недавни крах Србије у квалификацијама за Европско првенство.

КАТАИ СТАО У ОДБРАНУ ФСС: Зашто би Кокеза одлазио са места председника, није он могао да игра фудбал

Фото: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Он је истакао да је председник ФСС Славиша Кокеза учинио све да се тим нађе на ЕУРО идуће године.

- Уопште не мислим да је одговорност на људима који руководе Савезом. Они су свој део посла одрадили најбоље што су могли. Обезбедили су нам врхунске услове у Старој Пазови, од терена до смештаја, пружили нам подршку уочи утакмице. Нису могли и фудбал да играју. Зашто би Славиша Кокеза одлазио са места председника, ако је урадио све што је било у његовој моћи. Све је испоштовао, да не причам да је човек обећао и премије уколико победимо Шкотску. Са његове стране је све било максимално коректно и не мислим заиста да је проблем у њему- истиче Катаи за "Блиц".

- Не бих могао да говорим о томе да ли је против Шкотске било мање жара и жеље као на утакмици са Норвешком, не би било поштено имајући у виду да сам у игру ушао у другом полувремену. Дефинитивно је и важност утакмице, тај огроман улог утицао на нашу игру. Знам како је било када сам са Звездом играо само једну утакмицу у квалификацијама за Лигу шампиона, није лако изборити се са таквим притиском. Добро смо се припремили, урадили комплетну анализу Шкотске, али, нажалост, нисмо успели да дођемо до циља- закључио је Катаи.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (8)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову