ОГЛАСИО СЕ БРАТ ДИЈЕГА МАРАДОНЕ: Сада ме његова смрт двоструко боли, није заслужио да остане сам
ПЕТ дана је прошло од како нас је напустио легендарни Дијего Армандо Марадона, а и даље се прича о њему.
ФОТО: ЕПА
Доста се причало о томе да ли је адекватно лечен и да ли је смррт могла да се избегне.
У вези са последњим данима славног фудбалера огласио се и његов брат Хуго Марадона.
- Једини који је био поред Дијега је наш нећак, који је Дијегу био као син. Били су ту сестра и лекари. Није желео да било ко улази у његову собу, зато су сестре биле испред. Не знам шта се догодило, али се надам да живот мог брата није занемарен и да није било грешака лекара. У току је истрага, видећемо шта ће бити - рекао је Хуго.
Он се нада да спекулације у вези аргентинских медија нису тачне о неадвекватној нези славног Дијега.
- Жао мије ако је истина то што медији пишу. Двоструко ме боли јер није заслужио да остане сам. Истрага ће разјаснити шта се тачно догодило - закључио је Хуго Марадона.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Курир)
Препоручујемо
НАПУЉ СТРЕПИ ОД НЕРЕДА: "Сан Паоло" не може да мења име у "Дијего Марадона"
30. 11. 2020. у 16:45
СТВАРНО ЈЕ ЧУДАК: Ево како је Лаоз објаснио зашто је Месију дао жути картон
30. 11. 2020. у 13:41
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)