СРБИН НА ЦЕНИ: Јувентус нуди за Гудеља 20 милиона евра
ЈУВЕНТУС снима и већ прави планове за следећи летњи прелазни рок.

фото: ЕПА
Италијански медији су открили да су црно-бели из Торина "бацили око" на везисту Севиље и репрезентације Србије, 29-годишњег Немању Гудеља.
Сјајне игре у тиму из Андалузије и стандардно место у селекцији "орлова" били су довољан разлог да скаути Јувентуса виде све могућности нашег интернационалца. Немања је код свог тренера Ђулена Лопетегија, али и селектора Љубише Тумбаковића неколико пута играо чак и на позицији штопера, на којој се сналазио једнако добро као и на свом природном месту у везном реду.
Према тврдњи италијанских медија, Јувентусово интересовање за Гудеља почело је овог лета, када је Севиља у финалу Лиге Европе у Будимпешти савладала милански Интер (3:2), а наводи се да су црно-бели спремни да следећег лета издвоје 20 милиона евра за обештећење.
Гудељ је члан Севиље од 2019. године и има важећи уговор са овим шпанским клубом до 2023. Пре одласка у Андалузију, наступао је та НАК Бреду, АЗ Алкмар, Ајакс, кинеске тимове Тијађин и Гвангџоу, као и за лисабонски Спортинг. За Србију је на 33 меча постигао један гол.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ПОЧИЊЕ ВИМБЛДОН! Лудило од самог старта највећег тениског турнира на свету!
РЕДАКЦИЈА Типа је одлучила да вам за отварање Вимблдона припреми тикет састављен од парова искључиво са трећег гренд слема у сезони.
30. 06. 2025. у 09:30

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)