ЗВЕЗДИНЕ КАЛКУЛАЦИЈЕ: Само један сценарио оставља црвено-беле без пролећа у Европи
КРЕНУЛЕ су калкулације пред сутрашњи меч у Лиги Евопе између Црвене звезде и Хофенхајма.

ФОТО: ФК Црвена звезда
Скоро да је извесно да ће шампион Србије проћи у наредну фазу и дочекати пролеће у Европи, али постоји и варијанта у којој би били елиминисани изабраници Дејана Станковића.
Калкулације изгледају овако:
ПРВО место - Уколико Звезда вечерас победи Хофенхајм три гола разлике и у последњем колу савлада Либерец у Чешкој, или да тријумфује са 2:0 и оствари бољу гол-разлику од Немаца.
ДРУГО место - У случају да Либерец вечерас не победи Гент у Белгији, Звезда је у најмању руку друга, као иако освоји бар бод против Немаца.
ТРЕЋЕ место - Само ако вечерас Либерец победи Гент, Звезда изгуби од Хофенхајма, а у последњем колу Чеси савладају црвено-беле са 4:0 или пет голова разлике.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

КАКВА ДРАМА У ИТАЛИЈИ: Борба за титулу ће се водити до последњег минута!
Након прошлонедељеног ремија Наполија и Ђенове (1:1), борба за титулу се додатно закувала. Предност Наполитанаца у односу на Интер је сада само један поен и сигурно је да ће бити изузетно занимљиво у последња два кола.
18. 05. 2025. у 07:30

ЗАПРЕПАСТИО РУСИЈУ: Дејан Станковић је урадио ово - и Руси су му одмах изрекли једну од највећих казни икада!
Русија је, откако је Дејан Станковић преузео ФК Спартак из Москве, прошла од стања сумњичавости према његовим тренерским квалитетима (јер уводни резултати нису били добри), преко истинског одушевљења (јер је недавно савладан и "несавладави" шампион), до слегања раменима - јер је шампионска трка изгубљена. Србин се ове седмице онда побринуо за још једну ствар која је узбуркала руске фудбалске страсти.
18. 05. 2025. у 13:11

ОСВОЈИЛА ЕВРОСОНГ: Ко је Српкиња из Кладова Теодора Шпирић
ТЕОДОРА Шпирић је заправо веома искусна евровизијска такмичарка.
18. 05. 2025. у 09:01
Коментари (0)