РЕМИ НА БАЊИЦИ: Рад и Металац поделили бодове

03. 12. 2020. у 22:39

Фудбалери Рада и Металца ремизирали су (1:1) у заосталом мечу 15. кола Суперлиге Србије

„Грађевинари“ су тек у шеснаестој утакмици у сезони први пут ремизирали, а након овог ремија остали су пет бодова далеко од безбедне зоне.

Металац је повео у 39. минуту преко Јокића, а изједначио је Ђурић из пенала који је скривио Престиж Мбонгу пошто је играо руком у шеснаестерцу домаћина.

Ударац Јовановића Пулетић је одбранио, али је пенал поновљен пошто је са обе ноге био испред гол линије пре него што је изведен казнени ударац.

Ђурић је био прецизнији од Јовановића и тако донео бод свом тиму, а до краја утакмице виђена су и два искључења – меч је у 89. минуту завршио фудбалер Металца Антонијевић, а због протеста је искључен и тренер гостију Жарко Лазетић.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45