ТУЖНА ПРИЧА ИЗ АРГЕНТИНЕ: Прослављени селектор из 1986. још увек не зна за Марадонину смрт
ЛЕГЕНДАРНИ Карлос Билардо, селектор Аргентине на Мундијалу 1986. године, још увек не зна за смрт Дијега Арманда Марадоне.

Фото: ЕПА
Билардо, који је Марадону тренирао и у Севиљи у сезони 1992/93, има здравствениих проблема и његова породица се плаши да би сазнање о Дијеговој смрти могло да их погорша.
Уместо редовног телевизијског програма и утакмица Билардо сада углавном гледа Нетфлиx серије, а његов брат Хорхе открио је да постоји план како би му се вест пласирала пто безболније.
– Марадонина смрт је нешто што ће бити главна тема у медијима још четири, ппет или двадесет дана и то компликује ситуацију. Разговарао сам са Оскаром Руђеријем који ће позвати још двојицу или тројицу репрезентативаца из 1986. и посетити Карлоса. Видећемо шта ће се десити и како ће реаговати. Дијего му је много значио, рекао је Хорхе Билардо.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ДИЈЕГО СЕ УМОРИО ОД МАРАДОНЕ: Избацио доктора из куће, умро бесан и тужан
29. 11. 2020. у 14:27

МАРАДОНА ПОКОПАН БЕЗ СРЦА: Нове невероватне вести из Аргентине о Ел Пибеу
29. 11. 2020. у 12:54

ВЛАХОВИЋ ИЗГУБИО МОТИНО ПОВЕРЕЊЕ: Душан има мотив против бившег клуба, али питање је да ли ће добити шансу?
ПОСЛЕДЊУ утакмицу данашњег програма Серије А одиграће стари ривали, Јувентус и Фиорентина који се састају на ''Алијанц стадиону'' у Торину од 20:45.
16. 03. 2025. у 07:40

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (1)