КУМАН ПРЕБАЦУЈЕ КРИВИЦУ НА ИГРАЧЕ: Нису били фокусирани, став екипе није био добар
МЕДИЈИ у Каталонији "грме" на Барселону и Роналда Кумана после пораза од Кадиза 2:1.
ФОТО: ЕПА
Барса после десет одиграних кола тренутно заостаје чак 12 бодова за водећим Атлетиком, а холандски стручњак је за све окривио играче.
– Тешко је да објасним овакав пораз. Изгубили смо због грешке каква се не очекује од наше екипе. Играчи нису били фокусирани, став екипе није био добар, нису криви само бекови – сматра Куман.
Холанђанин је уверен да тиму недостаје концентрација и агресивност.
– Примили смо голове какве друге екипе које сам тренирао никада не би примиле. Негреду смо сервирали гол за победу, то је наша грешка. Ово није једини такав гол и то ме боли. Нисмо довољно агресивни у одбрани и не освајамо дуеле. Хитно морамо да се поправимо – рекао је тренер Барселоне.
Препоручујемо
НИКАД ГОРА БАРСА: Каталонци овако лош старт нису имали пуних 18 година
22. 11. 2020. у 10:49
МОРАЋЕ ДА КРОЈИ ТИМ: Куман у проблему, играчи Б тима играју Лигу шампиона
23. 11. 2020. у 14:04
КАО ДА ПОРАЗ НИЈЕ БИО ДОВОЉАН! Проблеми за Барсу, Пике и Серхио Роберто тешко повређени
22. 11. 2020. у 15:51
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)