СТАНКОВИЋ: Недостајало је много концентрације, Златибор је могао да нас изненади (ВИДЕО)
ТРЕНЕР Црвене звезде Дејан Станковић истакао је после победе над Златибором (1:0) да његови играчи нису били концентрисани, као и да су правили много грешака.
ФОТО: М. Вукадиновић
Црвено-бели су тријумфом у Ужицу освојили јесењу титулу, а ово им је била 15. победа у Суперлиги Србије.
- Тешка утакмица... Много је тешко концентрисати се после Европе. Недостајало је много, много концентрације. Када се на то дода умор и ротација, не изгледа како смо прижељкивали. Много неизнуђених грешака, непотребних изгубљених лопти којима дајеш противнику шансу да те изненади - рекао је Станковић за "ТВ Арена спорт".
Једини гол на утакмици постигао Ричмонд Боаћи у 18. минуту.
- Резултат је био отворен. Много тешка утакмица и много тешка победа. Честитам Златибору, изашли су тврдо, није било лако победити - закључио је стратег црвено-белих.
Подсетимо, Звезда има 47 бодова и налази се на првом месту, Златибор је на 17. позицији са 15 бодова.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПОКУШАЈ ДА МЕ ЗАУСТАВИШ: Златан на снегу у шорцу и мајици кратких рукава (ВИДЕО)
06. 12. 2020. у 17:43
СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пет голова у Лучанима и победа Младости, Радник бољи од Пролетера
06. 12. 2020. у 16:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)