РАСПОРЕД ЗА МУНДИЈАЛ: Орлови отварају са Ирцима
ТРНОВИТ пут до Мундијала у Катару фудбалска репрезентација Србије почиње 24. марта против Републиек Ирске.

Фото: Н.Параушић
У истом "прозору" орлови ће дочекати и Португалију, а затим идемо на гостовање које нам је знало задавати проблеме у историји - Азербејџану.
Следи слободан дан у квалификацијама, односно утакмица против Катара, који је убачен као шеста екипа у нашу групу, како би се селекција домаћина што боље припремила за Светски куп.
На јесен 2021. очекује нас ревамш са Ирцима и дупли програм са Луксембургом, уз још једну пријатељску са Катаром, као и реванш са Азерима.
Последњи меч играмо са Португалијом, 14. новембра 2021.
Препоручујемо


МИЛОЈЕВИЋ ПРЕД ОТКАЗОМ: Ал Ахли прокоцкао два гола предности и на крају изгубио
07. 12. 2020. у 08:45

НИЈЕ ВЕНГЕР, АЛИ ЈЕСТЕ ФРАНЦУЗ: Бивши селектор галских петлова на клупи Србије?
06. 12. 2020. у 22:27

ЧЕКАЈУЋИ НОВОГ СЕЛЕКТОРА: Бивши капитен Црвене звезде добија функцију у ФСС
05. 12. 2020. у 11:44

ЈУЧЕ ЈЕ ЛАГАНО ДОШЛО: Ево данашњих предлога редакције Типа за "сигурица тикет"
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремили нове три "сигурице".
08. 06. 2025. у 07:23

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)