ФАЛЋИНЕЛИ ЗНА КАКО ПРОТИВ МИЛАНА: Италијан је већ тресао мрежу "росонера", Донарума га се и дан данас плаши
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде ће у шеснаестини финала Лиге Европе одмерити снаге са великим Миланом, а иако ће то великом броју играча црвено-белих бити први сусрет са "росонерима", то неће бити случај са Дијегом Фалћинелијем.

ФОТО: ФК Црвена звезда
Остварио је једну победу, један реми и два пораза, а баш тај меч на стадиону Милана му је остао урезан у памћење.
Било је то у децембру 2016. године, када је Фалћинели у утакмици 15. кола Серије А са Кротонеом гостовао на "Сан Сиру". На тој утакмици је славио Милан после преокрета резултатом 2:1, али је први гол на мечу постигао Дијего Фалћинели у 26. минуту.
Фалћинели је водећи гол за Кротоне постигао рутински, из лагане ситуације, али треба истаћи да се није уплашио могућности да затресе мрежу великог Милана на "Сан Сиру" и да се од тада чак и Ђанлуиђи Донарума сигурно плаши његовог голгетерског њуха.
Препоручујемо

СКАНДАЛ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Рекли су нам да ће меч у Крушевцу бити намештен меч
14. 12. 2020. у 17:51

КОШМАР СЕ НАСТАВЉА? Након пораза у финалу ФА купа Манечстер сити би могао остати и без Лиге шампиона
МОМЦИ са "Етихада" морају под хитно заборавити пораз од Паласа и фокусирати се на предстојећи сусрет са Борнмутом којег дочекују у мечу кључном у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45).
20. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинуо (и) Олег Хофман - последња у низу трагичних вести
Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а иако Русија нетремице прати најновије вести везане за тај сукоб, који назива "Специјална војна операција", неке новости са "домаћег терена" прилично је уздрмају.
20. 05. 2025. у 12:16

ДОСТА ЦЕНЗУРЕ И ЋУТАЊА Евросонг скандал, огласио се премијер Шпаније: "А Русију сте могли?"
ДВОСТРУКИ аршини...
19. 05. 2025. у 19:03
Коментари (1)