САМО ДА НЕ БУДЕ МАГЛЕ: Милан на Маракани 18. фебруара

Оља Мркић

14. 12. 2020. у 20:22

ПОСЛЕ жреба за другу рунду Европа лиге у коме је Црвена звезда сазнала име противника, одређене су и сатнице одигравања утакмица.

САМО ДА НЕ БУДЕ МАГЛЕ: Милан на Маракани 18. фебруара

ФОТО: Небојша Параушић

Звезда ће у првој утакмици бити домаћин у Београду, а меч је на програму 18. фебруара наредне године и то од 18.55.Црвено-беле очекује и реванш седам дана касније, а утакмица на Сан Сиру игра се 25. фебруара од 21 сат.

Биће то сјајна прилика за играче Звезде да се одмере са актуелним лидером Серије А, а нема сумње да би на трибинама био прави спектакл када би епидемиолошка ситуација дозволила присуство навијача.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима

КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима

Највећи дерби шпанског фудбала игра се у недељу увече на "Камп Ноу", где ће од 21.00 Барселонa дочекати Реал Мадрид у мечу који би Каталонцима и математички могао да донесе нову титулу шампиона Шпаније.

10. 05. 2026. у 07:20

Коментари (0)

ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)