МИЛАН МИЛАНОВИЋ: Надам се да смо истрошили малер и да нас чека боље пролеће!
18. 12. 2020. у 15:31
ФУДБАЛЕРИ Рада су жаргонски речено "скупо продали кожу" против Црвене звезде.
Повезане вести
ОСТАО ЈЕ ЈОШ МЕЧ У КУПУ И КРАЈ: Звезда против Рада за оверу јесење идиле
ЈЕСЕН је била лепа и успешна, а сутра је шанса да се стави трешњица на шлаг и да се на одмор оде са апсолутним успехом на сва три фронта.
17. 12. 2020. у 18:54
АНАЛИЗА ЕКСПЕРТА - РАД ОШТЕЋЕН НА МАРАКАНИ: Павков би био јунак да је стао и рекао "јесте, играо сам руком" (ВИДЕО))
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде савладали су Рад 3:0 у 16. колу Суперлиге Србије, а на овој утакмици виђено је неколико спорних детаља.
30. 11. 2020. у 21:13
ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ? Две спорне ситуације у шеснаестерцу Рада у 30 секунди? (ВИДЕО)
Чињеница је да су и Гаврић и Спридоновић завршили на земљи после контакта који су имали са играчима Рада
29. 11. 2020. у 21:18
НЕНАД МИЛИЈАШ: Све је у реду: НИКОЛИЋ: Утакмица против Металца нам је битнија од ове!
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде су након успешне европске епизоде били доминантни на свом терену и у домаћем првенству.
29. 11. 2020. у 21:02
ЗВЕЗДА НЕ СТАЈЕ: Уписао се и Спиридоновић, погледајте гол везисте (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Звезде имају капиталну предност. Тридесет минута до краја меча имају предност 3:0.
29. 11. 2020. у 20:29
Најновије из рубрике
ПРВИ ПУТ НАКОН ВИШЕ ОД ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Ентони Дејвис као Мајкл Џордан!
Доскорашњи кошаркаш Даласа, Ентони Дејвис, трејдован је недавно у Вашингтон. Он ће носити дрес са бројем 23 на почетку нове етапе у Визардсима, број који је у том граду последњи пут носио Мајкл Џордан.
06. 02. 2026. у 17:20
ПОВРАТАК У ЕВРОПУ! Да ли ће Звезда и Партизан кренути по истог играча?
Тренутно може да бира клуб.
06. 02. 2026. у 17:10
РУСИЈА У ШОКУ: Овоме се није надала! Ево шта су Енглези управо урадили Русима!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Енглеске. И то баш на почетку великог догађаја, а од данс је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026.
06. 02. 2026. у 17:00
КО ЈЕ БИЛА ЉУБИЦА? Цела Црвена звезда тугује, а ево и зашто
Осамнаест година Црвена звезда и Љубица били су једно. Нема љубитеља кошарке у региону, а може се слободно рећи ни у Европи који није знао за њу.
06. 02. 2026. у 16:45
КРАЈ ВЕЋ НА СТАРТУ! Александра Крунић остала без главног жреба!
Српкиња експресно напустила терен.
06. 02. 2026. у 16:35
Коментари (0)