БУНДЕСЛИГА: Левандовски водио Бајерн до победе над "фармацеутима"

19. 12. 2020. у 22:03

ФУДБАЛЕРИ Бајерна из Минхена победили су вечерас у Леверкузену домаћи Бајер са 2:1, у утакмици 13. кола Бундеслиге.

БУНДЕСЛИГА: Левандовски водио Бајерн до победе над фармацеутима

Бајер је повео у 14. минуту голом Патрика Шика, а затим је том играчу у 28. минуту поништен гол због офсајда после употребе ВАР технологије.

Преокрет и победу Бајерну донео је двоструки стрелац Роберт Левандовски. Он је изједначио у 43. минуту, а победу немачком шампиону донео је голом у трећем минуту надокнаде времена.

Левандовски је први стрелац лиге са 17 голова на 12 утакмица.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45