ВЕЧИТИ ДЕРБИ НА ДРУГОМ КРАЈУ СВЕТА: Црвено-белима припао сусрет звездаша и партизановаца (ВИДЕО)

27. 12. 2020. у 21:45

АЛ Ахли који са клупе води Владан Милојевић победио је Ал Раед, за који наступају два бивша играча Партизана, резултатом 2:1 у дербију фудбалског првенства Саудијске Арабије.

Са једне стране Милојевић и Марко Марин, а на другој Немања Николић и Немања Милетић. На крају разлог за славље имају некадашњи чланови Црвене звезде.

Ал Ахли је победом пришао лидеру табеле Ал Хилалу на само бод заостатка и наговестио да нас чека велика борба за трофеј шампиона.

Ал Раед је дошао до предности преко Немање Николића, који је био сигуран са беле тачке у 13. минуту, да би Милојевиећв тим одговорио у наставку меча.

Александар Митрица је поравнао резултат, да би потпуни преокрет режирао најбољи играч Ал Ахлија спектакуларним голом у 92. минуту утакмице.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45