ПРЕМИЈЕР ЛИГА: "Вукови" извукли бод против Тотенхема!

27. 12. 2020. у 22:20

ТОТЕНХЕМ није успео да дође до цело плена против Вулверхемтона (1:1)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Вукови извукли бод против Тотенхема!

Мурињови пулени су утакмицу почели на најбољи могући начин. Ндомбеле користи асистенцију Бен Дејвиса и прецизним ударцем вара Руи Патрисија већ у првом минуту!

После неких десетак минута Регулион промашује одличну шансу, Шпанац је могао да удвостручи предност свог тима, али лопта одлази поред гола.

"Вукови" су наставили са иницијативом, али без конкретне завршнице све до корнера у 86. минуту када Нето проналази Саиса који доноси 1:1.

Силва је могао да буде херој домаћег тима, 96. минут и велика шанса за младог Португалца, али сигурна интервенција Љориса.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45