ПРИЧА СА СРЕЋНИМ КРАЈЕМ: Псић утрчао са копачком у терен, фудбалер га након меча удомио (ВИДЕО)

KRAJNJE simpatična scena na fudbalskim terenima.

ПРИЧА СА СРЕЋНИМ КРАЈЕМ: Псић утрчао са копачком у терен, фудбалер га након меча удомио (ВИДЕО)

ФОТО: Принтскрин

Занимљива је ситуација виђена на мечу боливијског шампионата између Стронгеста и Насионал Потосија. 

Пас је улетео на терен, био је толико жељан да заигра, понео је и копачке које је позајмио са клупе за резервне играче. 

Перформанс залуталог "фудбалера" је довео до прекида меча. Тада је псића са терена изнео један фудбалер. Псу је најтеже било да врати копачке, 

Како преносе тамошњи медији поменути фудбалер је након меча одлучио да удоми овог пса, те је прича имала срећан крај. 

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

СТАРИ ИНДИЈСКИ ТРИК: Како најлакше расхладити кућу током врелих дана?