КОЛИКО САМО ЛАЛАТОВИЋ ВОЛИ ЗВЕЗДУ: Био сам капитен омиљеног тима, постигао гол против Партизана и отрчао на север... (ВИДЕО)
СЕЗОНА 2000/2001. као и деценијама и пре и после тога (изузетак Обилић), за титулу су се борили Црвена звезда и Партизан, а огроман значај у тој борби имао је исход 115. вечитог дербија, одиграног 7. марта на ''Маракани''.

ФОТО: АП
Црвено-бели су тај меч добила са 2:0, головима Михајла Пјановића и Ненада Лалатовића, а све је постало још значајније имајући у виду да су црвено-бели пар месеци касније освојили титулу са само два бода више од Партизана.
Садашњи тренер Војводине Ненад Лалатовић је пре две деценије био Звездин дефанзивац, а гол је постигао после корнера са леве стране, када је једну одбијену лопту проследио у мрежу Радована Радаковића.
Како је прославио тај гол, можете и да претпоставите - трк на Север међу ''Делије'', о чему је, између осталог, говорио и у интервјуу за ''Журнал''.
- Остварио сам своје и снове многих дечака који почну да се баве фудбалом. Заиграо сам за први тим Црвене звезде, постао капитен омиљеног клуба, постигао гол у дербију против Партизана и отрчао на север Маракане да прославим са ватреним навијачима.
У дресу београдског клуба освојио сам четири трофеја, две титуле и два пехара купа.
- Провео сам прелепе три и по године и у украјинском Шахтјору. Био сам репрезентативац своје земље у свим селекцијама, од пионирске до сениорске, у којој сам одиграо једну утакмицу. Јако сам задовољан играчком каријером, освојио сам осам трофеја, постигао сам све што сам желео - поручио је Лалатовић.

КАКВА ДРАМА У ПОСЛЕДЊЕМ КОЛУ: Директни обрачун Фрајбурга и Ајнтрахта одлучује о томе ко ће у Лигу шампиона!
НАЈЗАНИМЉИВИЈИ меч последњег кола Бундеслиге игра се на "Еуропа парк стадиону" где ће копља укрстити Фрајбург и Ајнтрахт Франкфурт (15.30).
17. 05. 2025. у 10:30

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

ОСВОЈИЛА ЕВРОСОНГ: Ко је Српкиња из Кладова Теодора Шпирић
ТЕОДОРА Шпирић је заправо веома искусна евровизијска такмичарка.
18. 05. 2025. у 09:01
Коментари (2)