ЧУКАРИЧКИ ПРОДАО ВИНСЕНТА ЕЗЕА: "Брђани" добро зарадили
КАКО преноси "Журнал", Винсент Езе више није члан Чукаричког.

ФОТО: ФК Чукарички
Фудбалер који је стигао из Војводине пре годину дана у редове "Брђана", а ове сезоне је играо солидно, може се рећи, јер је постигао 5 голова и додао једну асистенцију. Све то на 17 мечева у Супер лиги, а играо је и два пута у Купу Србије.
Имајући у виду конкуренцију у тиму Чукаричког, управа клуба није имала много дилеме да ли да га прода услед интересовања белоруског Шахтјора из Солигорска.
Практично је прича готова и трансфер је реализован, остаје само да се обелодани, а јасно је и колико је Чукарички зарадио.
Према наводима "Журнала", ради се о суми од 300 хиљада евра.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)