ЈОВИЋ ДОБИО ЗЕЛЕНО СВЕТЛО ЗА ОДЛАЗАК: Лука се враћа тамо где је био страх и трепет за противничке голмане
РЕАЛ Мадрид је дао зелено светло Луки Јовићу у потрази за новим клубом. Изгледа да ће Србин каријеру наставити у Немачкој.
Фото: Танјуг/AP
Како пише Гоал.цом нападач "краљевића" би требало да оде на позајмицу у Ајнтрахт одакле је и стигао у редове Мадриђана у трансферу вредном 60 милиона евра.
Наводи се и то да Јовићеви агенти већ раде на позајмци, а осим клуба из Франфурта интересовање за репрезентативца Србије показали су још Милан и Вулверхемптон.
Јовић, наводно, није више у плановима тренера Реала Зинедина Зидана, а према информацији поменутог портала, ни Лука сам није задовољан што га терају из Мадрида ове зиме јер жели да остане и покуша да покаже да заслужује да носи бели дрес Мадриђана. Проблем је што га Француз не жели више ни као резерву.
Лука је од доласка у Шпанију осам утакмица почео као стартер, а за 806 минута на терену у сезони 2019/20. имао је два гола и две асистенције.
Ни ове сезоне није ништа бољи, само три пута је био стартер и одиграо свега 208 минута. Без гола и асистенције.
Ипак, према наводима из Шпаније, Реал није заинтересован да на зиму прода Јовића јер верују да би после позајмице у Ајнтрахту могао да направи велику каријеру у Мадриду.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.
23. 12. 2025. у 14:30
ХАОС! Партизан се сели, разлог је - Динамо Загреб!
Најновије вести из света спорта су сасвим несвакидашње, а иако је Србија у питању, односно Партизан, и те како на најновију одлуку утичу и навијачи из Хрватске, али и Грчке и Аустрије.
23. 12. 2025. у 14:17
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (2)