КУМАН БРАНИ МЕСИЈА ПОСЛЕ ЦРВЕНОГ: А колико је било фаулова над њим
ТРЕНЕР Барселоне Роналд Куман сматра да је Лео МЕси зарадио црвени картон у финалу шпанског Суперкупа зато што га судије нису довољно штитиле.
фото: ЕПА
Холанђанин је покушао да оправда потез Аргентинца из последњег минута утакмице, када је, очигледно исфрустриран што његов тим губи, грубо оборио противника без лопте.
ВАР је пресудио Аргентинцу, био је то први црвени картон у дресу Барселоне за најбољег фудбалера света.
– Боље је да не причам о судијама. Понављао бих се, а не желим то да радим. Нећу вам рећи шта мислим. Јасно ми је шта је Меси урадио, разумем. Не знам само колико су пута направили фаул над њим – рекао је Куман.
Препоручујемо
НИСАМ ЈА И НЕЋУ ВИШЕ НИКАД! Видал тврди да је случајно пољубио грб Јувентуса (ВИДЕО)
18. 01. 2021. у 12:15
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!
Распоред је био такав - вечити дерби за крај лигашког дела регионалног шампионата у кошарци, али... То што је распоред говорио "Партизан дочекује Црвену звезду у недељу увече" није се свидело Звезди. Уопште.
18. 04. 2026. у 20:05
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)