МАЕСТРАЛНА ПАРТИЈА ПАУНОВИЋЕВОГ РЕДИНГА: Прегажен Ковентри (ВИДЕО)

19. 01. 2021. у 21:43

ЕКИПА Вељка Пауновића направила је огроман корак ка коначном циљу, пошто је вечерас на свом терену прегазила Ковентри (3:0).

Била је то слатка освета Ројалса за пораз у првом делу сезоне, као и наговештај да је Пауновићева чета поново у форми са којим може да стреми највишим амбицијама.

Гледајући секвенце са вечерашњег меча Ковентри је још добро и прошао. Могао је Рединг да убедљивије слави. Предност Пауновићевом тиму донео је најбољи стрелац екипе Жоао Лукас. Али прави спектакл од Рединга видели смо у другом полувремену.

Да ће Ковентри тешко извући главу било је јасно после гола Риномоте у 46. минуту да би поетичну партију Пауновићевог тима заокружио Џонатан Свифт из слободног ударца.

Када се томе дода да су гости остали са играчем мање после искључења Мекфаздена, јасно је зашто је Пауновић у самом финишу могао да се опусти. И ужива.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45