АСТОН ВИЛА ОДОЛЕВАЛА ДО 80. МИНУТА: Бернардо Силва и Гундоган пробили браву

20. 01. 2021. у 21:00

Фудбалери Манчестер ситија победили су на свом терену екипу Астон Виле резултатом 1:0 (0:0), у заосталој утакмици првог кола Премијер лиге.

Foto AP

Сити је остварио шесту победу у низу у првенству и сада су лидери на табели са 38 бодова.

Астон Вила је претрпела шести пораз и заузимају 11. позицију са 26 бодова.

Играчи Астон Виле су одиграли први меч после готово три недеље паузе, јер је тим био у карантину због коронавируса. Дуго су гости одолевали фаворизованој екипи Пепа Гвардиоле која се прописно испромашивала све до 80. минута, кад је Бернардо Силва пробио бедем испред гола Мартинеза после асистенције Родрија.

Други гол постигао је Гиндоган из оправдано досуђеног једанаестерца у 90. минуту.

Грађани ће остати на челу табеле и сутра само у случају да градск иривал Кунајтед вечерас не победи екипу Фулама на гостовању.

Уколико тај меч заврши без победника, три екипе ће бити бодовно изједначене на челу табеле, али ће изабраници Пепа Гвардиоле бити први због најбоље гол разлике.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са великом залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44